yasal uyarı


Yasal Uyarı 
 ©2010 -2017 
 Aikon Dayanıklı Tüketim Malları ve Otel Ekipmanları San. Tic. Ltd.  
Tüm hakları saklıdır.


Bu sitedeki her türlü resim, görüntü, model, marka, yazı içeren bilgi ve belge ve her tür fikri mülkiyet hakkı, Aikon Dayanıklı Tüketim Malları ve Otel Ekipmanları San. Tic. Ltd.  ve iş ortaklarına aittir. Yalnızca yasal sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, iletilemez ve yayınlanamaz. Bu siteden alınan her türlü görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz, başka sitelerde kullanılamaz.

Bu internet sitesindeki bilgilerde, ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. Aikon Dayanıklı Tüketim Malları ve Otel Ekipmanları San. Tic. Ltd.  için bağlayıcı değildir. Bu internet sitesinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksizin değiştirilebilir.

Aikon Dayanıklı Tüketim Malları ve Otel Ekipmanları San. Tic. Ltd., bu internet sitesinden ulaşabileceğiniz hiçbir internet sitesi hakkında hiçbir garanti ve/veya görüş sunmamaktadır. Bu internet siteleri sadece tanıtım ve firma bilgi aktarımının sağlanmasında kolaylık olması amacıyla belirtilmiştir ve burada belirtilmeleri Aikon Dayanıklı Tüketim Malları ve Otel Ekipmanları San. Tic. Ltd.  bu internet sitesindeki içeriği ya da bunların kullanımını önerdiği ya da bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul ettiği anlamına gelmez. Buna ek olarak, erişim ve kullanım için seçtiğiniz araçların; virüs, çerez, solucan ve diğer zararlı nitelikteki öğeler içermemesini sağlamak için gerekli önlemleri almak size bağlıdır.

www.aikon.com.tr sitesine giriş yapan kullanıcımız, işbu "Yasal Uyarı"yı okuyup aynen kabul etmiştir

 
Share by: